Siyasetçiler Manisa’ya İhanet Etti

Siyasetçiler Manisa’ya İhanet Etti

Siyasetçiler Manisa’ya İhanet Etti

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Laleli Mahallesi’ne giderek toplu üyelik töreni düzenledi. Törende konuşan İYİ Partili Akan, “Yunusemre ilçemizin sorunlarını çözene kadar durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Her hafta yaptığı mahalle ziyaretleriyle İYİ Parti’nin Yunusemre’de bayrağını dalgalandıran İlçe Başkanı Tufan Akan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bu kez soluğu Laleli Mahallesi’nde aldı. 

Laleli Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Akan, Çınarlı Kahve’de yapılan toplantının ardından toplu üyelik töreni de düzenledi.

Laleli Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde Laleli Mahallesi, İYİ Parti’ye verdiği desteği fazlasıyla göstermişti. Biz de halkımızın bize verdiği bu destek karşısında onları yalnız bırakmamak ve mahcup etmemek için mahallemize geldik. Esnaflarımızla ve mahallelimizle yaptığımız sohbette halkın İYİ Parti’yi yeni bir umut ışığı olarak gördüğü çok net anlaşılıyor. Yunusemre ilçemizde yaşanan sıkıntılar saymakla bitmiyor. Ancak sizin sorunlarınızı yetkililere ulaştırmak ve çözüm bulmak için 8 meclis üyemizle gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Yunusemre ilçemizin sorunlarını çözene kadar durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Konuşmasında İzmir’deki orman yangıyla ilgili Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi de çok sert bir dille eleştiren Başkan Akan, “Bu zamana kadar Manisalı siyasetlerin hepsi Manisa’ya ihanet etti. Şimdi bakın Manisalı bir Tarım ve Orman Bakanımız var. İzmir göz göre göre 3 gün boyunca yandı. Burnumuzun dibindeki yangına müdahale edilemediler, söndürülemedi. Bakan Pakdemirli Türkiye’nin en saygın kurumlarından olan Türk Hava Kurumu’nun uçaklarının uçurulmasının güvenli olmadığını söyledi, hemen bir gün sonra THK uçakların yangın tatbikatı görüntüsünü yayınladı. Geçen yıl Yunanistan’da da İzmir’deki gibi büyük bir yangın oldu, biz Yunanistan’a destek olabileceğimizi söyledik. 2019 yılında daha burnumuzun dibinde İzmir yanarken yangını söndüremiyoruz. Gerçekten şaka gibi bir olay. Biz, İzmir’in dağlarında yeniden çiçekler açması için İYİ Parti olarak fidan bağışı yapacağız ve yönetimimizle birlikte İzmir’e giderek ağaçlandırma çalışmalarına katılacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Laleli Mahallesi’nde İYİ Parti’ye üye olan 40 kişiye parti rozetlerini taktı. Toplu üyelik töreninin ardından program sona erdi.