Manisaspor Ziyaretimiz

Manisaspor Ziyaretimiz

Manisaspor Ziyaretimiz

İYİ PARTİ’den Manisaspor’a Ziyaret

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan ve yönetim kurulu üyeleri, Manisaspor’un akşam yaptığı antrenmanı ziyaret etti.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan ve yönetim kurulu üyeleri, Manisaspor’un akşam yaptığı antrenmanı ziyaret etti. Tarık Almış Spor Tesisleri’nde Kulüp Başkanı Murat Yörük, yöneticiler, teknik ekip ve futbolcular ile bir araya gelen İYİ Partili Akan, takıma baklava ikramında bulundu. Bu hafta deplasmanda oynanacak Derincespor maçı öncesinde futbolculara başarılar dileyen Akan, “İyi bir kadro kurdunuz. Yakınen takipteyim. Umut ediyorum ve inanıyorum ki Manisaspor küllerinden doğacak ve tekrar başarılara imza atacaktır. Bu hafta sizlere Derincespor deplasmanında başarılar diliyorum.” dedi. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Kulüp Başkanı Murat Yörük, herkesi Manisaspor’a destek olmaya davet etti.

Başkan Akan U-19 oyuncularıyla bir araya geldi

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Tarık Almış Spor Tesisleri’nde A Takımın akşam yaptığı antrenmanı izlerken, U-19 oyuncuları ile de bir araya geldi. Altyapı tesisinde antrenman yapan oyuncular ve antrenör Naci Duman, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’a teşekkür etti.