İYİ Parti’li Akan’dan Yuntdağı’na Çıkarma

İYİ Parti’li Akan’dan Yuntdağı’na Çıkarma

İYİ Parti’li Akan’dan Yuntdağı’na Çıkarma

İYİ Parti’li Akan’dan Yuntdağı’na Çıkarma

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan ve yönetim kurulu üyeleri, Yuntdağı bölgesine giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Durasıllı, Kışlaköy, Yaylaköy, Avdal, Davutlar, Karakılıçlı ve Üçpınar Mahallelerini ziyaret eden İYİ Partili Akan, halkın sorunlarını yerinde dinledi.

Yoğun geçen Yuntdağı programına ilişkin açıklamalar yapan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “Göreve başladığımız ilk günden itibaren seçimden seçime vatandaşlarla buluşan bir yönetim anlayışına karşı olduğumuzu ifade etmiştik. Gerek şahsım, gerekse yönetim kurulu üyelerim Yunusemre ilçemizde yaşanan sıkıntıları bir bir öğrenip çözüme kavuşturmak için canla başla çalışıyoruz. Her hafta en az 3 mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bu hafta Yuntdağı Mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik.” dedi.

HİÇ ALT YAPISI OLMAYAN MAHALLELERİMİZ VAR!

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “Yunusemre’nin, Yuntdağı’nın sorunları büyük. Mahallelerimiz her türlü alt yapı sorunu yaşıyorlar. Maalesef kanalizasyon sistemine sahip olmayan Mahallelerimiz var. Bu devirde vatandaşlarımız vidanjör yoluyla çözüm arayışına giriyor. Görüyoruz ki 7-8 Mahallemiz bu sorunu yaşıyor. Yetkililerden en kısa sürede çözüm bekliyoruz. Konunun takipçisi olacağız.” dedi.

PARSEL-PARSEL SATIYORLAR

İYİ Partili Akan, “İYİ Parti olarak Yunusemre Meclisi’nde sürekli olarak karşı çıktığımız ve red oyu kullandığımız bir konu var, arsa satışı. Yuntdağı Mahallelerine ziyaretimizde vatandaşlarımızın veryansın etmesine şahitlik ettik. Yunusemre Belediyesi’ne ait arsa, tarla ve taşınmazlar maalesef satılıyor. Keşke belediye bu yerleri hiç satmasa. Ayrıca bu satış işleminde fiyatı ucuz tutalım, yörenin insanı faydalansın anlayışı maalesef güdülmüyor. Aksine fahiş fiyatlarla satışlar yapılıyor. Bu da yöre halkı için hayal kırıklığının ötesine geçmiyor. Yuntdağlılar madur, Yuntdağlılar kızgın.” ifadelerini kullandı.