İYİ Parti’den Manisa Kızılayı’na Ziyaret

İYİ Parti’den Manisa Kızılayı’na Ziyaret

İYİ Parti’den Manisa Kızılayı’na Ziyaret

İYİ Parti’den Manisa Kızılayı’na Ziyaret

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Türk Kızılayı Manisa Şube Başkanı Selman Keresteci ve yönetimini ziyaret etti.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Kızılay Haftası münasebetiyle Türk Kızılayı Manisa Şube Başkanı Selman Keresteci ve yönetimini ziyaret etti. İYİ Partili Akan, “Asırlık bir kurum olan Türk Kızılayı’nın kuruluş yıldönümünü canı gönülden kutluyorum. Türk Kızılayı’nın siyasi polemiklerden etkilenmemesi gereken saygın bir kuruluş olduğunu düşünüyorum. Bugün burada hem Kızılay Haftası’nı kutlamak hem de İzmir depreminde Türk Kızılayı’nın gerçekleştirdiği faaliyetleri birinci ağızdan dinlemek için Selman Başkanımızı ziyaret etmek istedik. Yaptıkları kutsal görevde kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Türk Kızılayı Manisa Şube Başkanı Selman Keresteci ise “ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’a teşekkür ediyorum. Türk Kızılayı Manisa Şubemizin faaliyetleri ve projeleri hakkında fikir alışverişi yaptığımız verimli bir görüşme oldu.” İfadelerini kullandı.

Ziyarette Türk Kızılayı Manisa Şube Başkan Yardımcısı Öner Gürsel ve Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Çetin Çavdarlı’da yer aldı.