İYİ Parti’den Laleli’de bir ayda ikinci toplu üyelik töreni

İYİ Parti’den Laleli’de bir ayda ikinci toplu üyelik töreni

İYİ Parti’den Laleli’de bir ayda ikinci toplu üyelik töreni

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Laleli Mahallesi’nde 1 ayda ikinci defa toplu üyelik töreni düzenledi. Başkan Akan yaptığı açıklamada, “İYİ Parti, Yunusemre’de günden güne büyüyor. Yunusemre İYİlerle birlikte” dedi.

Laleli Mahallesi İYİ Parti’yi bağrına bastı. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Laleli Mahallesi’nde 1 ay içerisinde ikinci kez toplu üyelik töreni düzenledi. Törene İYİ Partili meclis üyeleri, İl ve İlçe Yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Toplu üyelik kaydı töreninde konuşan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “İYİ Parti, Yunusemre ilçemizde günden güüne büyümeye devam ediyor. Bu ay içerisinde ikinci defa toplu üyelik töreni düzenledik.

Bugün 30 arkadaşımız, İYİ Parti’ye üye oldu. Biz çocuklarımızın geleceği için, gençlerimizin huzuru için, kadınlarımızın kendilerini güvende hissettiği bir ülke yaratmak için çalışıyoruz. İşsizliğin son bulduğu, hukukun üstünlüğü ilkesinin yeniden tesis edildiği, kuvvetler ayrılığının yürürlüğe konduğu bir Türkiye için elimizi taşın altına koyuyoruz. Tüm Yunusemre’yi ve Manisa’yı İYİ Parti saflarına davet ediyorum. Partimize üye olmanız için dürüst ve ahlaklı olmanız yeterli” dedi.

Konuşmaların ardından Laleli Mahallesi’nde yaşayan 30 kişi İYİ Parti’ye üye oldu. Toplu üyelik töreni, rozet takımı ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.