İYİ PARTİ YUNUSEMRE’YE 50 KİŞİLİK DEV KATILIM

İYİ PARTİ YUNUSEMRE’YE 50 KİŞİLİK DEV KATILIM

İYİ PARTİ YUNUSEMRE’YE 50 KİŞİLİK DEV KATILIM

İYİ PARTİ’YE 50 KİŞİLİK DEV KATILIM

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, toplu üyelik törenlerine devam ediyor. Başkan Akan yaptığı açıklamada, “İYİ Parti, Yunusemre ilçemizde günden güne büyüyor. Pandemi sürecinde ara verdiğimiz toplu üyelik törenlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz” dedi. 

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, toplu üyelik törenlerine devam ediyor.

Törene İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz ve yönetim kurulu üyeleride katıldı. 

Toplu üyelik töreninde konuşan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “İYİ Parti, Yunusemre ilçemizde günden güne büyümeye devam ediyor. Korona Virüs yasakları sebebiyle ara vermek zorunda kaldığımız üye katılım toplantılarımıza bu ay itibariyle tekrar başlamış bulunmaktayız. Bugün 50 cesur arkadaşımız, İYİ Parti saflarına katılmaya karar verdi. Genel Başkanımız liderimiz Sayın Meral Akşener’in dediği gibi ‘Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer’. Biz çocuklarımızın geleceği için, gençlerimizin huzuru için, kadınlarımızın kendilerini güvende hissettiği bir ülke yaratmak için çalışıyoruz. İşsizliğin son bulduğu, hukukun üstünlüğü ilkesinin yeniden tesis edildiği, kuvvetler ayrılığının yürürlüğe konduğu bir Türkiye için elimizi taşın altına koyuyoruz. Tüm Yunusemre’yi ve Manisa’yı İYİ Parti saflarına davet ediyorum. Partimize üye olmanız için Vatan, Millet, Bayrak sevgisi ve aynı zamanda dürüst ve ahlaklı olmanız yeterli” dedi.

Konuşmaların ardından Yunusemre İlçesi genelinde yaşayan ve Cumhur İttifakından istifa eden 50 kişi İYİ Parti’ye üye oldu.

Toplu üyelik töreni, rozet takımı ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.