İYİ Parti 3 Yaşında

İYİ Parti 3 Yaşında

İYİ Parti 3 Yaşında

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, İYİ Parti’nin 3. kuruluş yıldönümü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

İYİ Parti olarak bundan 3 yıl önce büyük bir umut, vatan aşkı ve cesaretle yola çıktıklarını ifade eden Akan, “Bugün, ülkemize olan bağlılığımız, kararlılığımız ve milletimizin gösterdiği teveccüh ile Geleceğin Türkiye’si için yolculuğumuz devam ediyor. 3. yılımız kutlu olsun. Hep beraber daha nice yıllara” dedi.
‘Türkiye iyi olacak’ diyerek çıktıkları bu kutlu yolda Şehzadeler Şehri Manisa’nın iyi olması adına başlatılan iyilik hareketinin 3. yılını kutlamaktan duydukları mutluluğu dile getiren İYİ Partili Akan, “Türkiye adına, Manisa adına umutlarımız var, hayallerimiz var, gücümüz var. Adil ve özgür bir Türkiye istiyoruz. Bu iyi düşüncelerimizin ışığında diyoruz ki; Türkiye iyi olacak” diye konuştu.

Son olarak partinin kuruluş yıl dönümünü kutlayan Tufan Akan, şu sözlerle konuşmasını noktaladı; ‘’Biz İYİ Partililer, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önümüze koyduğu hedefe, gösterdiği çizgiden ayrılmadan ve hiç durmadan çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Yunusemremiz iyi olacak, Manisa iyi olacak, Türkiye iyi olacak. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu duygu ve düşüncelerle partimizin 3. Kuruluş yıl dönümünü kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. İki gün boyunca sürecek kutlama etkinliklerimize tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. Gelin yıldönümümüzü hep birlikte kutlayalım.’’