İYİ Bayramlar

İYİ Bayramlar

İYİ Bayramlar

İYİ Partili Akan’dan Bayram Mesaisi
İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, ilçede bir takım ziyaretlerde bulunarak vatandaşların Kurban Bayramlarını tebrik etti.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Yunusemre ilçesinde bayram ziyaretlerinde bulundu. Akan, ilk olarak Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette gelenek ve göreneklere değinen Başkan Akan, “Biz dini ve milli değerlerini unutmayan ve hiç bir zaman unutturmayacak olan bir gelenekten gelmekteyiz. Bizim kültürümüzde bayramlaşmak, büyükleri ziyaret ederek ellerini öpmek, küçükleri ise sevindirmek gibi güzellikler var. Bu geleneklerimizi Korona salgını sebebiyle belki biraz yavaşlatmış olabiliriz. Ancak sosyal mesafe ve maske kurallarına azami özen göstererek, siz değerli büyüklerimizin bayramlarını kutlamaya geldik” dedi. Daha sonra 50.Yıl ve Cumhuriyet Mahallelerini ziyaret eden İYİ Partili Akan, burada Kahvehane ve ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bayramlaştı.

NİCE BAYRAMLARA
Başkan Akan, “Bayramın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesi dileğiyle İslam Aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Rabbim kestiğimiz kurbanları kabul eylesin, birliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun. Rabbim nice bayramlara birlikte ulaşmayı nasip eylesin” ifadelerini kullandı.