Çocuğunuzdan mektup var…

Çocuğunuzdan mektup var…

Çocuğunuzdan mektup var…

Çocuğunuzdan mektup var…

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı, anne ve babaların özellikle pandemi döneminde çocuklarıyla daha iyi ilişki kurmalarına destek sağlamak amacıyla “Çocuğunuzdan Mektup” kampanyası başlattı.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, ”Anne ve babaların çocuklarıyla daha iyi ilişki kurmasına katkıda bulunmak amacıyla 5 bin mektup hazırladık” dedi. İYİ Partili Akan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Maalesef ki yüz yılda bir vuku bulan bir salgın hastalık bizlerin dönemine denk geldi. Ebeveynler çocuklarıyla birlikte evde vakit geçirmek zorunda kalıyor. İşlerini evden yürütmek zorunda olan ebeveynler olduğu gibi, işyerleri kapanan ve evde kalmak zorunda olanlarda var. Dolayısıyla çocuklarımız ile sürekli bir arada olmak durumundayız”

ÇOCUKLARIMIZI DAHA İYİ ANLAYABİLİRİZ

Başkan Akan, “Bu zor süreçte çocuklarımızı daha iyi anlayabiliriz. Onlarda bizler gibi eve kapandılar. Eskisi gibi özgürce sokaklarda oynayamıyorlar. Evde sürekli kapalı kalmak bizim için ne kadar zor ise onlar içinde bir o kadar öyle. Çocuklarımızın da hür iradeleri ve düşünceleri var. Karşılıklı iyi niyetle bu zor süreçleri atlatacağız. Biz de çocuklarımıza destek olmak amacıyla onların ağzından bir mektup hazırladık. Bu mektupları Yunusemre sınırları içerisinde bir çok haneye ulaştıracağız. İlk etapta 5 bin mektup hazırladık. Gelecek olan geri bildirimlere göre bunun sayısını daha da arttıracağız. Hep birlikte daha İYİ olacağız” ifadelerini kullandı.