Berber ve Kuaförlere Ücretsiz Siperlik

Berber ve Kuaförlere Ücretsiz Siperlik

Berber ve Kuaförlere Ücretsiz Siperlik

İYİ PARTİLİ AKAN’DAN BERBER VE KUAFÖRLERE ÜCRETSİZ SİPERLİK

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, 11 Mayıs Pazartesi itibariyle tekrar hizmete başlayan berber ve kuaförlere ücretsiz Maske ve Siperlik dağıtıyor.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, 11 Mayıs Pazartesi itibariyle tekrar hizmete başlayan berber ve kuaförlere ücretsiz Maske ve Siperlik dağıtımı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

İYİ Partili Akan, “Korona Virüs önlemleri kapsamında 21 Mart’tan bu yana kapalı olan berber ve kuaför salonları dün yeniden hizmet vermeye başladı. Berberler ve Kuaförler azemi önlemler almak kaydıyla müşterilerine hizmet verebilecekler. Maske ve siperlik dağıtımında yaşanan aksaklıklar maalesef bir çok vatandaşımızı olduğu gibi esnaflarımızıda madur etti. İYİ Parti olarak biz, bir nebzede olsa berber ve kuaför esnaflarımızın ihtiyaçlarını gidermek adına ilimiz genelinde 2 gündür maske ve siperlik dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Bu hafta içi dağıtımlarımız, teşkilatlarımız tarafından gerçekleştirilmeye devam edecek. Esnaflarımızın şahsıma ve teşkilatıma memnuniyetlerini iletmesi bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu vesileyle Ramazan ayı boyunca, ihtiyaç sahibi Vatandaşlarımıza yardım paketlerini, maskeleri ve siperlikleri ulaştırmamıza vesile olan tüm hayırsever Manisalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Yüce Rabbim iyilik sever tüm Vatandaşlarımızdan razı olsun. İyilik bulaşıcıdır.” ifadelerini kullandı.