Berat Kandili Mesajı

Berat Kandili Mesajı

Berat Kandili Mesajı

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’ın Berat Kandili Mesajı..

Kandil gecelerinin, milli ve manevi değerleri ön planda tuttuğunu belirten Başkan Akan, “Gönüllerin merhamet dolduğu, insanların sabırlı, sevgi ve saygının hâkim olduğu Ramazan ayının da habercisi olan Berat Kandilini idrak etmenin manevi iklimini yaşıyoruz” dedi.

Günahların af olunmak için dua kapılarının en fazla açık olan gecelerden birisi olan Berat Gecesi’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyen Akan, “Ülkemizde de etkisini gösteren korona virüs nedeniyle sıkıntılı günler yaşıyoruz. Berat Kandili’nin aydınlattığı manevi ortamda, Rabbimizden insanlığın bu virüsten kurtuluşu için dua edelim” dedi.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve milletimizin mübarek Berat Kandili tebrik ediyor, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesine yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Mesajında korona virüs salgınında yaşamını yitiren vatandaşlarımıza da deyinen Başkan Akan, “Bu vesileyle korona virüs salgını nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diliyorum.
Tüm dualarınız kabul olması dileklerimle, herkese hayırlı kandiller diliyorum” diyerek mesajına son verdi.