19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Akan, 19 Mayıs ile ilgili mesajında “Ulu Önder Atatürk’ün, “Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz. Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir” sözleri her zaman yol göstericimiz olmalıdır. Bu heyecan, coşku ve Laik Türkiye Cumhuriyetini koruma kararlığıyla, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan için ölümü göze alan silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

Akan, Kadir Gecesi ile ilgili mesajında “Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde Yüce Rabbim’den dileğimiz Şehrimizi, Ülkemizi ve tüm Dünya’yı saran Korona Virüs salgınının bir an önce sona ermesidir. Tüm Dünya’ya başta sağlık olmak üzere huzur, mutluluk ve esenliklerin gelmesi dileklerimle Kadir Gecemizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.